Чотири голи, вилучення, сварки — "Баварія" у надвидовищному …

Мануель Нойєр

Німецька “Баварія”, яка напередодні виграла Лігу чемпіонів, тепер здобула Суперкубок УЕФА у протистоянні з володарем Ліги Європи — лондонським “Челсі”.

Першими забили у цьому матчі англійці — на 8 хвилині відзначився Торрес. Відігралися мюнхенці на почату другого тайму — на 47 хвилині прекрасним ударом забив найкращий футболіст Європи Франк Рібері –1:1.

За п’ять хвилин до завершення основного часу у “Челсі” за грубий фол другу жовту картку, а отже вилучення, отримав півзахисник Рамірес. Втім, “аристократам” вдалося втримати нічийний рахунок і гра перейшла у овертайм.

Одразу на початку першої 15-хвилинки лондонці вийшли вперед — на 93-ій після прекрасного проходу забив Еден Азар. Згодом “Баварія”, яка тепер уже програвала, пішла в атаку й мала декілька нагод, аби відігратися. Вдалося це лише на останній секунді другого овертайму. Забив Хаві Мартінес.

У серії пенальті щастя було на боці “Баварії”. Хоч гравці обох команд бездоганно виконували пенальті, помилки припустився новачок “Челсі” Ромелу Лукаку — його несильний удар “потягнув” воротар “Баварії” Мануель Нойєр.

Таким чином саме голкіпер став героєм матчу, а Лукаку, який не стримував сліз, відповідно — антигероєм.

This entry was posted in UA and tagged by News4Me. Bookmark the permalink.