Ліга Чемпіонів: "Сіті" програв "Баварії", а "Порту" і "Рома … – РБК

В Європі були зіграні матчі першого раунду групового раунду Ліги Чемпіонів. Поєдинки відбулися 17 вересня.

Італійська “Рома” вже після півгодини гри з московським ЦСКА вела 4:0, два голи з яких забив Жервіньо. Далі команди обмінялися голами у другому таймі. А в іншому матчі “Баварія” лише на останніх хвилинах вирвала перемогу над “Манчестер Сіті” – гол забив Боатенг.

“Барселона” досить скромно перемогла кіпрський АПОЕЛ. Єдиний гол у матчі забив Жерар Піке. А в Амстердамі Кавані вивів ПСЖ вперед у грі проти “Аякса”, але Шене зумів зрівняти рахунок.

У “Челсі” досить швидко Фабрегас відкрив рахунок у матчі з “Шальке”. У другому тайму Хунтелаар забив у відповідь. Матч закінчився нічиєю 1:1. Словенський “Марібор” розпочав свої виступи в ЛЧ також з нічиєї 1:1 зі “Спортингом”.

Ясін Браімі відзначився трьома голами у ворота БАТЕ, а його “Порту” забив ще три м’ячі. “Атлетик” і “Шахтар” голів один одному не забили.

This entry was posted in UA and tagged by News4Me. Bookmark the permalink.