Ліга Чемпіонів: «Реал» розгромив «Баварію» і вийшов у фінал – Foot

Мюнхенська «Баварія» на своїй шкурі відчула те, що рік тому відчула «Барселона» – команда Хосепа Гвардіоли була принижена на очах своїх вболівальників, пропустивши чотири м’ячі від мадридського «Реала».

Матч можна було закінчувати після 20-ї хвилини – до того часу центральний захисник «Реала» Серхіо Рамос двічі успішно підключився до стандартних положень своєї команди. «Баварія» нічого не могла зробити проти дисциплінованою оборони «Реала», а «галактікос» регулярно вибігали в небезпечні контратаки – один з таких випадів завершився голом Роналду, який втілив у взяття воріт швидку комбінацію за участю Бензема і Бейла.

Тепер «Баварії» потрібно було забивати як мінімум п’ять м’ячів – господарі в другому таймі запам’яталися хіба що дальніми ударами Роббена і Кроса. Команди відверто догравали матч, а перед фінальним свистком, як би підкреслюючи тотальну перевагу «Реала», Кріштіану Роналду ефектним і десь шаленим пострілом зі штрафного встановив остаточний рахунок матчу.

«Реал», розгромивши чинного переможця Ліги Чемпіонів з загальним рахунком 5:0, вперше з 2002 року пробився у фінал найпрестижнішого єврокубка.

БаваріяРеал 0:4 (перший матч – 0:1)
Голи: Рамос, 16, 20, Роналду, 34, 90

This entry was posted in UA and tagged by News4Me. Bookmark the permalink.