Kierowca C+E Bawaria umowa o pracę u Niemca

Branża: Logistyka / Spedycja / Transport

Zadania:
– przewóz przesyłek pocztowych po terenie Niemiec (transport krajowy),
– znajomość obsługi BDF Wechselbrücken tzw. wymiennego nadwozia ładunkowego.

Wymagania:
– aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy
– doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– chęć podjęcia współpracy długoterminowej
– uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:
– zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + diety
– pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania
– możliwość rozwoju zawodowego
– praca od poniedziałku popołudnia do soboty rana,
– zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: aa@werker.pl wpisując w tytule AA/LG/2016.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)

Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl

This entry was posted in PL and tagged by News4Me. Bookmark the permalink.

About News4Me

Globe-informer on Argentinian, Bahraini, Bavarian, Bosnian, Briton, Cantonese, Catalan, Chilean, Congolese, Croat, Ethiopian, Finnish, Flemish, German, Hungarian, Icelandic, Indian, Irish, Israeli, Jordanian, Javanese, Kiwi, Kurd, Kurdish, Malawian, Malay, Malaysian, Mauritian, Mongolian, Mozambican, Nepali, Nigerian, Paki, Palestinian, Papuan, Senegalese, Sicilian, Singaporean, Slovenian, South African, Syrian, Tanzanian, Texan, Tibetan, Ukrainian, Valencian, Venetian, and Venezuelan news