«Баварія» виграла у «Челсі» в матчі за Суперкубок УЄФА – ВІДЕО – Ура

Матч проходив у місті Прага, результат ж поєдинку зважився завдяки серії пенальті – 5:4. Основний час зустрічі завершився з таким рахунком – 1:1. Вже під кінець другого тайму “сині” потрапили до меншість: на 85-й хвилині матчу за отримання другої жовтої картки з поля видалили бразильського півзахисника – Раміреса. У додатковий час команди забили ще по одному голу, після чого результат матчу вирішився серією пенальті, і в ній сильнішими були підопічні Гвардіоли – 5:4. Голи в матчі належать Торресу, Рібері, а також Азару і Мартінесу.

За словами наставника «Челсі» Жозе Мауріньо, «Челсі» був кращою командою, адже у них було всього 15 хвилин в 2-ій половині, коли вони почали домінувати, а ми ж весь час контролювали гру. Навіть маючи десять гравців команда відмінно впоралася в даній ситуації, тому зрозуміло, що програла краща команда.