"Боруссія" виграла рурське дербі, "Баварія" вирвала перемогу в …

У німецькій Бундеслізі відбулися матчі 10 туру.

Після поразок з однаковим рахунком 1:2 у двох попередніх рурський дербі дортмундській “Боруссії” вдалося взяти в “Шальке -04” реванш у Гельзенкірхені.

П’єр – Емерік Обамеянг вивів “Боруссію” вперед на 14-й хвилині, забивши свій шостий гол у сезоні після передачі Марко Ройса. Кевін -Прінс Боатенг потім не реалізував пенальті, за що “Шальке” довелося розплатитися другим пропущеним м’ячем. Цього разу ворота господарів вразив Нурі Шахін, який відзначився точним ударом здалеку.

У середині другого тайму Макс Майер скоротив відставання, але потім гельзенкірхенці пропустили третій гол, автором якого став Якуб Блащиковський, який поставив у цій зустрічі крапку.

Успіх у Гельзенкірхені дозволив “Боруссії” закріпитися на другій сходинці в турнірній таблиці і до дев’яти очок збільшити відрив від “Шальке”, який відкотився на шосте місце.

“Баварія” вдома не без зусиль обіграла берлінську “Герту” завдяки дублю Манджукіча та голу Гетце.

Бундесліга, 10-й тур

Вольфсбург – Вердер 3:0 (1:0, 2:0)

Голи : 1:0 – 7 Арнольд , 2:0 – 72 Оліч , 3:0 – 89 Перишич .

Фрайбург – Гамбург 0:3 (0:1, 0:2)

Голи : 0:1 – 37 Байстер , 0:2 – 47 Ласогга , 0:3 – 63 ван дер Варт .

Майнц – Айнтрахт Б 2:0 (1:0, 1:0)

Голи : 1:0 – 8 Окадзакі , 2:0 – 68 Окадзакі .

Ганновер 96 – Хоффенхайм 1899 1:4 (0:2, 1:2)

Голи : 0:1 – 10 , пенальті Салихович , 0:2 – 18 Хердлінг , 1:2 – 56 Сані , 1:3 – 62 Фірміно , 1:4 – 64 Фірміно .

Шальке- 04 – Боруссія Д 1:3 (0:1, 1:2)

Голи : 0:1 – 14 Обамеянг , 0:2 – 51 Шахін , 1:2 – 62 Макс Майер , 1:3 – 74 Блашчіковскі .

Байєр – Аугсбург 2:1 (1:1, 1:0)

Голи : 0:1 – 24 Хан , 1:1 – 34 Рольфес , 2:1 – 83 Джан .

Баварія – Герта 3:2 ( 1:1 , 2:1)

Голи : 0:1 – 4 Рамос , 1:1 – 29 Манджукич , 2:1 – 51 Манджукич , 3:1 – 54 Гьотце , 3:2 – 58 Бен -Хатіро .

Боруссія М – Айнтрахт Ф 4:1 ( 2:1 , 2:0)

Голи : 1:0 – 11 Аранго , 1:1 – 15 Айгнер , 2:1 – 18 Вендт , 3:1 – 60 Херрманн , 4:1 – 66 Раффаел .

Штутгарт – Нюрнберг 1:1 ( 1:1 , 0:0)

Голи : 1:0 – 3 , пенальті Ібішевич, 1:1 – 6 Дрмич .